STANDARTA PVC LOGU NOMAIŅA MĀJOKLĪ

PVC logi ir kļuvuši par standarta risinājumu lielākajā daļā mājokļu, kuros ir plānota renovācija, logu nomaiņa vai pat mājokļa būvēšana no nulles. Šāda tipa logi pie mums ir plaši izplatīti jau pēdējos divdesmit gadus. Pakešu logus izmanto ne tika mājokļos, bet arī ražotnēs un biroju telpās, turklāt, tehnoloģiskās iespējas ļauj tos ražot un pēcāk realizēt par lielisku un izdevīgu cenu visām pusēm.

Ik viens novērtēs skaņas un termo izolāciju, ko sniedz šo logu priekšrocības. Atšķirībā no vecajiem koka logiem, kas ziemā bija jānosiltina vai jāaizlīmē, lai nedaudz ierobežotu aukstā gaisa iekļuvi telpās, plastmasas logi veido telpā lielisku gaisa cirkulāciju kā ziemā, tā vasarā, kas nozīmē to, ka ziemā nebūs auksts un vasarā nebūs pārāk karsts.

KĀDI SAGATAVOŠANĀS DARBI JĀVEIC PIRMS LOGU NOMAIŅAS?

Par logu nomaiņu daudzi sāk domāt tikai tad, kad beidzas esošā apkures sezona, taču, varam iepriecināt, ka nav vajadzības tik ilgi gaidīt, jo logu montāža notiek vien pāris stundas un nebūs jāsalst pat tad, ja logus izlemjat nomainīt, piemēram, decembrī. Plastikāta logi sniedz iespēju telpā normalizēt termoregulāciju un uzlabot arī ventilāciju, tādēļ, ja esat tikai lemšanas procesā par to, vai nepieciešama logu nomaiņa, iesakām lieki nevilcināties. Logu montāžu veic zinoši darbinieki un maksimāli ātrā, taču adekvātā tempā. Pēc pieteikuma saņemšanas tiek veikta logu mēru noņemšana, lai izgatavotu logus, kas ir atbilstoši noņemtajiem mēriem, attiecīgi izslēdzot opciju par to, ka logi varētu nederēt.

PLASTMASAS LOGU VENTILĀCIJA ZIEMAS MĒNEŠOS

PVC logi tiek ražoti no izturīgām konstrukcijām un ir droši. Viena no to labākajām īpašībām ir ventilēšanas sistēma, kas ļauj svaigam gaisā iekļūt telpā arī reizēs, kad temperatūras stabiņš ir noslīdējis pagalam nelāgā pozīcijā. Kā jau jebkāda veida konstrukcijā, arī logiem ir nepieciešama precīza un pareiza montāža, lai novērstu kondensāta rašanos, kas, savukārt, novērš pelējuma sēnītes izveidošanos namu sienās un ap logiem. Kvalitatīvi plastikāta logi cenas ziņā ir labāki par citiem, turklāt tas ir viens no labākajiem ieguldījumiem kādu varat veikt.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *