KUR MEKLĒT DRUKAS DARBNĪCU?

Drukas pakalpojumus izvēlas gan uzņēmēji, gan privātpersonas dažādu savu ideju realizācijai drukātā veidā un formā. Jebkurš no mums izvēlas pieejamāko pakalpojumu, kas pieejams par adekvātu cenu un piedāvā lielisku rezultātu. Lielisku cenu spēj nodrošināt dažādu faktoru optimizācija, kas ļauj ietaupīt un nodrošināt klientiem patīkamas izmaksas pakalpojumiem un precēm. Interneta veikali darbojas pēc līdzīga principa, tādēļ, kāpēc arī pakalpojumu sniedzēji nevarētu tā pat?

Pašapkalpošanās iespējas ir ieguvušas lielu popularitāti un tehniskās iespējas ļauj to nodrošināt arī online. Ja runājam tieši par drukas pakalpojumu pieejamību, tad tas nozīmē to, ka sistēma ir pilnībā automatizēta un piedāvājumā ir tie pakalpojumi, kas ir saistoši klientiem.

Uzzināt vairāk – pasūtīt uzlīmes!

KĀ PASŪTĪT UZLĪMES?
Uzlīmju izgatavošana ir pats populārākais no drukas darbiem. Pasūtījuma veikšana un noformēšana tiešsaistē ir elementāra, jāizvēlas daži parametri un tas noteiks pakalpojuma cenu. Jāsaprot cik lielas uzlīmes būs nepieciešamas, uz kādas plēves tās tiks printētas un vēl jāpievieno dizains. Arī pasūtījuma izpildes laiks ir viens no cenu veidojošajiem faktoriem. Ja nepieciešams steidzams pasūtījums ar piegādi 24 stundu laikā, tad tas maksās vairāk, rezultātā vienkāršas 100 uzlīmes ar piegādi nākošajā dienā izmaksās ap 25 eiro iekļaujot piegādi, taču bez PVN, savukārt bez ātras piegādes – ap 11 eiro. Pasūtījuma apmēram arī ir loma cenas noteikšanā. Jo lielāks apjoms, jo mazāka cena.

CIK MAKSĀ VIZĪTKARŠU IZGATAVOŠANA ONLINE?
Otra populārākā preču grupa, ko parasti meklē saistot to ar drukas pakalpojumiem, ir vizītkaršu druka. Varbūt iesākumā varētu likties dīvaini un nevajadzīgi, jo kuram gan interneta laikmetā vēl ir nepieciešamas vizītkartes, taču tā nebūt nav. Uzņēmums, kas piedomā pie sava tēla un tā pasniegšanas, izvēlas izgatavot stilīgas vizītkartes. Vizītkaršu izgatavošana online ir ātra un vienkārša, pateicoties tiešsaistes dizaina veidošanas iespējām un attēlu augšupielādei. 100 vienkāršas vizītkaršu vienības izmaksās ap 10 eiro ar piegādi pēc piecām dienām. Visu pārējo nosaka gan izmēri, gan izmantotais papīrs un dizains, kā arī izgatavošanas termiņš.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *