LAIVU UN SUP DĒĻU NOMA.

Vasara nav nemaz tik tālu kā mums liekas, un daudzi jau sāk plānot savu atvaļinājuma laika un domāt kā, kur un ar ko to pavadīs, piemēram, aktīvā atpūta ar draugiem un ģimeni ir viens no izplatītākajiem brīvā laika pavadīšanas veidiem.

Šāds atpūtas veids ir viens no relaksējošākajiem un pēc tā var just ne tikai fizisko, bet arī emocionālo piepildījumu. Latvijā populāri ir brīvdienas, kaut vai nedēļas nogales, pavadīt ūdens tuvumā. Tiek rīkoti pikniki, daudzi labprāt makšķerē un arī pārlaiž naktis teltīs. Vēl daļa izvēlas doties braucienos ar laivām, kas ir lielisks veids, kā saliedēt kompāniju, turklāt laivu nomas ir atrodamas tur pat, krastā.

SUPOŠANA LATVIJAS UPĒS UN EZEROS.
Daudziem aktuāls ir jautājums – kur nomāt sup dēli vai citus ūdens transportlīdzekļus. Pastāv vairāki varianti, kā to izdarīt. Tieši upju un ezeru krastos mēdz būt ierīkoti dažādi kempingi un aktīvās atpūtas zonas, kur arī iespējams atrast laivu nomas punktus. Bieži vien šajās vietās ir ne vien iespējams nomāt dēļus un laivas, bet arī pieteikt gida pakalpojumus, doties pārbaucienos gida vadībā, rīkot dažādus koorporatīvus pasākumus un nelielas tematiskas ballītes. Iznomāt ir iespējams vairāku veidu laivas un dēļus – SUP dēļi, laivas, katamarāni un neliela izmēra atpūtas buru laivas. Uz šādas jahtas atpūsties un labi pavadīt laiku ir iespējams pat 8 cilvēku lielai kompānijai.

Aiz laivu nomas, otrs populārākais pakalpojums ko mēdz izmantot interesenti, ir SUP noma. Šo izklaides veidu vienkāršā valodā dēvē par supošanu un tā ir ļoti populāra visā pasaulē. Braucot ar SUP dēli, var apvienot patīkamo ar lietderīgo – tiek leliski pavadīts laiks un arī trenēta visa ķermeņa muskulatūra. Izšķir dažāda vida SUP dēļus, pie tam ir dēļi, kas paredzēti ne tikai iesācējiem un profesionāļiem, bet arī tādi, kas paredzēti mantu pārvadāšanai. Lai supošana būtu interesantāka, ir iespēja nomāt dēli, kuram ir opcija pievienot buru vai pat tādu dēli, kurš spēj vienlaikus transportēt līdz pat 10 cilvēku lielu kompāniju.

Latvija allaž ir varējusi lepoties ar skaistām un dabas dotām ūdens krātuvēm, tādēļ būtu mulķīgi to neizmantot. Būtu grēks neizmantot šos resursus, tādēļ, izmantojot, dažādu laivu nomu pakalpojumus ne tikai lieliski pavadīsim laiku, bet atbalstīsim arī vietējos uzņēmējus!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *