Kalēja pakalpojumi Latvijā.

Jau izsenis, meistariem, kas regulāri strādā ar koku, metālu un arī citiem amatniecības materiāliem, ir bijusi īpaša loma un arī statuss ražotāju aprindās. Ja ir izdevība pie kalēja vai kāda cita amatniecības pārstāvja veikt pasūtījumu, kurš tiek izveidots vienā eksemplārā, prece un arī pakalpojums automātiski iegūst ekskluzīvu statusu. Metāla izstrādājumi un kalšana vienmēr ir bijuši ļoti populāri – gan izgatavoti pēc pasūtījuma, gan arī rūpnīcās. Metālapstrādes meistaru darbu sarakstā varam atrast visu, sākot ar vairākiem interjera un dizaina priekšmetiem, gan vārtiem, žogiem, margām kā arī pat logu restēm un arī metāla konstrukcijām. Metāla sijas ir pieprasīts produkts celtniecības un būvniecības firmām.

 

Individuāli veidotas metāla kāpnes un to margas.

Trepju margas un metāla kāpnes ir kļuvušas par vienu no izplatītākajiem pasūtījumiem. Trepes un margas tiek veidotas arī lieliem pasūtījumiem daudzdzīvokļu namu jaunbūvēm. Metāla trepes privātmājās var kalpot par lielisku stila elementu, eleganti izlocītas ar kvalitatīvām nerūsējoša terauda margām. Metāla apstrādes eksperti sadarbojas ar dizaineriem, lai izveidotu optimālu izpildi klientu pasūtījumiem. Samērā svarīgi atcerēties par margām. Kāpņu margas ir nozīmīga kā[ņu komponente ne tikai mākslinieciskā, bet arī drošības ziņā. Metāla margas ir izturīgas turklāt, drošas, turklāt, cenā ietilpst arī trepju un margu montāža kā arī uzstādīšana. Mākslinieki kā arī metālapstrādes uzņēmumu speciālisti visos laikos ir ļoti atvērti sadarbībai ar pastāvīgajiem klientiem ieceru īstenošanai.

 

Dzelzs žogi un vārti pēc pasūtījuma.

Vēl viena plaša pakalpojumu grupa ir metāla žogi kā arī vārti. Savu privātīpašumu vēlas aizsargāt ik viens no mums turklāt, metāla žogs vai izturīgi metāla vārti ir vislabākais veids kā to īstenot. Aiz mūsu izgatavotajiem metāla žogiem, būsiet pasargāti no nelūgtiem visiem un arī liekiem skatieniem. Pēdējos gados aktuāli ir kļuvusi metāla restu uzstādīšana logiem. Metāla restes kļūst populārs risinājums telpām, kas netiek izmantotas regulāri un arī atrodas nostāk no pārējā īpašuma vai arī pavērstas ar skatu uz ielas pusi ar aktīvu satiksmi un gājēju plūsmu. Logu restes mūsu laikos ir iespējams radīt tādas, ka apkārtējiem tas liksies kā lielisks dizaina elements.

 

Metāla apsrādes speciālistu piedāvājumi aģentūrām un privātpersonām.

Metālapstrādes gala produkti var būt ārkārtīgi daudzpusīgi. Ja gribat veikt pasūtījumu savai iecerei, dizaineri ar lielu entuziasmu izveidos datalizētu skici, kurā parocīgi salīdzināt to, kā pasūtījums varētu izskatīties, gan to, kā tas iekļausies interjērā vai arī apkārtējā vidē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *